Canisterapie

Canisterapie

Canisterapií se rozumí pozitivní až léčebný kontakt psa a člověka. Pes už svou přítomností dokáže vyvolat dobrou náladu všude tam, kde je jí nedostatek.

Canisterapie je jednou ze složek animoterapie, využívající pozitivního působení psa na člověka. Canisterapie přispívá k rozvoji hrubé a jemné motoriky, podněcuje verbální i neverbální komunikaci, rozvoj orientace v prostoru, nácvik koncentrace, rozvíjí sociální cítění, poznávání a složku citovou.

Medajlonky:

 

 

  • Yulko je 4letý anglický kokršpaněl, černobílé barvy. Je parťákem své paničky Martiny teprve rok. „Juli“ jak mu panička říká, má rád balónky, talíře, uzlíky a také chození ven. Je to sympaťák s dlouhýma ušima, který je především na mazlení. Martina je dlouhovlasá rusalka:-). Těšíme se na odpoledne s Vámi.

 

 

  • Kašpar Eliška a fenka Ange (účastnili se již prvního ročníku) – dvě potrefený holčiny, který baví rozesmívat a bavit všechny okolo. Rádi učíme děti i dospělí tančit, předvádíme rozličné kousky společně s Vámi a bavíme se, jak Vám to jde. Ange miluje létací talíř a piškoty,šašek Eliška zase pivo, smích a zmrzlinu 🙂 Moc se na Vás těšíme.